Opoja.net

MOMENTI KUR NËNA E ARBËR ZENELIT ‘SHPËRTHEN’ NË LOT PAS GOLIT TË BARAZIMIT / VIDEO

Përfaqësuesja e Kosovës e nisi me barazim fushatën eliminatore të Kampionatit Evropian “Euro 2020”.

Në stadiumin “Fadil Vokrri”, Kosova barazoi 1:1 me Bullgarinë, shkruan Zëri.

Heroi i Kosovës sonte ishte futbollisti i Reims, Arbër Zeneli i cili shënoi golin e barazimit në Prishtinë.

Ndërkaq, tani po qarkullon një video në rrjetet sociale ku shihet momenti i gëzimit të familjarëve të mitrovicasit në tribuna.

Në videon e mëposhtme, mund ta shihni gëzimin e nënës së Zenelit dhe familjarëve të tij në tribuna, teksa shihet se nëna e tij edhe ‘shpërthen’ në lot.

Mos i humb

Barcelona fiton ndaj Alavesit, një hap larg titullit

Opoja.net

Zidane e zgjedh portierin e parë të Real Madridit – Navas qëndron, Courtois largohet

Opoja.net

Nis shitja e biletave për ndeshjen Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

Opoja.net

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Opoja.net

Klubet italiane dhe gjermane kanë shprehur interesim për Vedat Muriqin

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Barcelona, gjashtë ndeshje për ta siguruar tripletën

Opoja.net

Vedat Muriqi nuk ka të ndalur, shënon gol në udhëtim te lideri Basaksehir

Opoja.net

Reali interesohet për një katalunas, Grimaldo objektiv i Los Blancos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net