Opoja.net
Meka Mish

Motoçiklisti në Dragash përplaset me drurin, pëson lëndime të rënda trupore

Në komunën e Dragashit ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime të rënda trupore.

Një person i gjinisë mashkullore gjersa ishte duke drejtuar motoçikletën, ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe ka goditur një dru jashtë rruge.

Si pasojë ngasësi ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

Sipas Policisë aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 15:40.

Mos i humb

Dragash: Kërc ënon bashkëshorten nëpërmjet mesazheve telefonik

Opoja.net

Aks ident trafiku në Dragash, një grua bëhet për spital

Opoja.net

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Ndodhi ajo që pritej – Aksident tek Laku i Rapçës!

Opoja.net

Qenët e bariut mb*ysin ujkun në Dragash

Opoja.net

Vajza nga Prizreni doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, policia jep detaje

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net