Opoja.net
Meka Mish e re

Ndodh në Angli, skuadra mysafire me më shumë tifoz se vendasit

Ndodh në Angli, skuadra mysafire me më shumë tifoz se vendasit

Ndeshja në mes të Blackpool dhe Sunderland ka krijuar një situatë interesante.

Ndeshja e Championship në Angli është ndjekur me më shumë tifozë mysafir se vendas, shkruan indeksonline. Sunderland kishte në mbështetje 7804 tifozë ose 71 % të kapacitetit.

 

Falë kësaj mbështetje mysafirët fituan me rezultat 0-1. /IndeksOnline/

KG 3

Mos i humb

Hazard debuton te Real Madridi me fanellën me numër 50, arsyeja është unike

Opoja.net

I jashtëzakonshmi Celina, shënon gol spektakolar nga gjuajtja e lirë

Opoja.net

Unitedi mposht Interin në International Champions Cup

Opoja.net

Xherdan Shaqiri promovon fanellat e treta të Liverpoolit

Opoja.net

Lajm i madh nga Arbër Zenelin

Opoja.net

Maldini: Modric është perfekt për Milanin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net