Opoja.net
Meka Mish

Në Emergjencë Pediatrike, 66 fëmijë kërkuan ndihmë mjekësore

Në Emergjencë Pediatrike, 66 fëmijë kërkuan ndihmë mjekësore

Qendra Klinike Universitare e Kosovës njoftoi se në 24 orët e fundit, Emergjenca Pediatrike ka trajtuar 66 fëmijë

QKUK njofton poashtu se ka pasur 51 fëmijë që kanë marrë shërbime ambulatore.

Ndërkaq, 17 fëmijë janë pranuar për trajtim të mëtejmë në kuadër të reparteve të ndryshme të Klinikës së Pediatrisë. /Telegrafi/

Mos i humb

KFOR-i do të kryej ushtrim në fshatin Zhur

Opoja.net

Kosovës po i ikë fuqia punëtore

Opoja.net

Kontrolli i përbashkët kufitar, mbi 1 milion persona kaluan pikën kufitare Vërmicë-Morinë

Opoja.net

Haradinaj thotë se taksa 100 për qind për Serbinë mund të jetë e përjetshme

Opoja.net

20 vjet nga çmilitarizimi i UÇK-së

Opoja.net

Kosova dhe Turqia me marrëveshje për forcimin e sistemit shëndetësor

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net