Opoja.net
Meka Mish

Nesër mot me diell dhe ngrohtë

Sipas parashikimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të enjten mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5- 7gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 21-23 gradë Celsius, thuhet në njoftimin e IHK.

Shtypja atmosferike do të vazhdoj t’i mbajë vlerat e mbi normales, transmeton Telegrafi.

Indeksi UV do t’i shënojë vlerat e mesatares, që nënkupton se gjatë gjithë ditës nuk do të ketë rrezik edhe nëse ju ekspozohemi direkt rrezeve të diellit.

Do të fryjë erë nga drejtime i verilindjes me shpejtësi 1-4m/s . /Telegrafi/

Mos i humb

S’ka heqje të vizave as gjatë Presidencës finlandeze

Opoja.net

Fillim-java me shi, nga e premtja mot me diell

Opoja.net

Prizren 1999, nënkoloneli serb i veshur si civil në mesin e shqiptarëve vëzhgon hyrjen e trupave të NATO-s

Opoja.net

Nxënësit e Gjakovës dhe Prizrenit mbajnë testin e maturës

Opoja.net

Vazhdojnë të rriten dërgesat e diasporës në Kosovë

Opoja.net

Me lule, duartrokitje e ovacione mijëra qytetarë mirëpritën Bill Clinton në Prishtinë (Video)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net