Opoja.net
Meka Mish

Nuk ia dha rrogën, ja çka i bën shqiptari shefit të tij në Zvicër

Nuk ia dha rrogën, ja çka i bën shqiptari shefit të tij në Zvicër

Shqiptari në Zvicër ju hakmerr shefit të tij pasi nuk ja dha rrogën, kjo video po qarkollon shumë në internet dhe ka marrë buj shumë të madhe.

Djali në fjalë mori një bager i peshave të renda dhe ja shkatërroi veturën shefit të tij .

Për me shume se si veproi ai shikoni pamjet qe ua sjellim me poshtë.

Mos i humb

Nga janari i vitit 2020 lehtësohet punësimi për emigrantët në Gjermani

Opoja.net

Zvicra ratifikoi marrëveshjen për sigurime sociale me Kosovën

Opoja.net

Vendos Zvicra: Të kthyerit në Kosovë do të marrin pensionet

Opoja.net

Këto janë monedhat e reja 100 dhe 200 euro (Foto-Video)

Opoja.net

Të mirat dhe të këqijat për të punuar në Zvicër

Opoja.net

3.1 milionë të papunë gjetën punë në BE

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net