Opoja.net

Opoja fiton si mysafirë mposht Minatorin

K.F Opoja më ne fund arrit të shenojë fitore si mysafirë, kjo ka qenë fitorja e parë.

Klubi i futbollit Opoja ka mposhtur K.F Minatorin në vend të vetë, opojanet që në minutën e 18 dolen në avantazh, ndersa Minatori arriti ta barazojë në minutën e 35. Ishte minuta e 72 ajo e cila i dha fitoren K.F Opojës me gola shenusin e saj, Ditlind Reshiti i cili i shenoj te dy golat dhe ja solli fitoren Opojaneve./Opoja.Net/

Mos i humb

Me rastin e Ditës së Librit, Qendra e VV në Sharr dhurojnë libra në Biblotekën e Qytetit

Opoja.net

Nxënësit e shkollës “28 Nëntori” në Bresanë mbollën lule për nder te ditës së Tokës

Opoja.net

Nis shitja e biletave për ndeshjen Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

Opoja.net

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Opoja.net

Ciceronët e ardhshëm të gjuhës angleze prezantuan vendet turistike të Prizrenit

Opoja.net

Klubet italiane dhe gjermane kanë shprehur interesim për Vedat Muriqin

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Janë mbajtur ligjërata nga të rinjet e kuvendit të Dragashit për nder të Javës Ekologjike

Opoja.net

Lëvizja VV në Sharr me aksion simbolik për Ditën Ndërkombëtare të Tokës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net