Opoja.net

Opoja fiton si mysafirë mposht Minatorin

Opoja Sport

K.F Opoja më ne fund arrit të shenojë fitore si mysafirë, kjo ka qenë fitorja e parë.

Klubi i futbollit Opoja ka mposhtur K.F Minatorin në vend të vetë, opojanet që në minutën e 18 dolen në avantazh, ndersa Minatori arriti ta barazojë në minutën e 35. Ishte minuta e 72 ajo e cila i dha fitoren K.F Opojës me gola shenusin e saj, Ditlind Reshiti i cili i shenoj te dy golat dhe ja solli fitoren Opojaneve./Opoja.Net/

Mos i humb

Biznesmeni Burim Piraj, porosit popullinë të mos mashtrohen gjatë zgjedhjeve

Opoja.net

Rakitic do të mbetet te Barcelona

Opoja.net

Xhaka i rikthehet stërvitjeve para sfidës me Liverpoolin: Po ndjehem mirë

Opoja.net

Ronaldo paralajmëron pensionimin: Mund ta lë futbollin vitin e ardhshëm

Opoja.net

Kosova probleme me lëndimet, Challandes vështirë t’i zëvendësojë

Opoja.net

Pesë trajnerët që kanë shpenzuar më së shumti në histori të futbollit – Mourinho lider

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net