Opoja.net
Meka Mish

Pas emërimit të Zidanet, Reali ofron 120 milionë euro për Hazardin

Real Madrid ka kontaktuar Chelsean rreth mundësisë së nënshkrimit të Eden Hazardit.

Burimet e goal.com të afërta me skuadrën madrilene kanë pohuar se spanjollët do të ofrojnë 120 milionë euro.

Emërimi i Zinedine Zidanet si menaxher ka përshpejtuar interesin e gjigantëve spanjollë.

Belgu po vazhdon të hezitoj në vazhdimin e kontratës së re me klubin londinez dhe në të kaluarën ka përmendur një lëvizje të mundshme për në Madrid.

Nëse 28-vjeçari nuk pranon të zgjasë marrëveshjen, Chelsea do të bëjë një lëvizje këtë verë ose do të rrezikojë ta humbasë atë si lojtar i lirë.

Në këtë fazë, Chelsea nuk do të jetë në gjendje të nënshkruajë me ndonjë lojtar shkaku i dënimit të marra nga ana e FIFA-s.

Ndryshe, Reali do të ketë ndryshime të mëdha në ekipin startues, ku parashihet të vijnë shumë përforcime. /Telegrafi/

Gjiganti

Mos i humb

Zyrtari i UEFA-s, Favre: Kosova të fokusohet në investimet në infrastrukturë

Opoja.net

Fansat nisin një fushatë për Vedat Muriqin: Eja në Fanerbahçe

Opoja.net

Chelsea do ta shkarkojë Maurizio Sarrin, legjenda Frank Lampard trajner i ri?

Opoja.net

Rashica flet për sezonin e jashtëzakonshëm që kaloi te Werderi: Vit pozitiv, edicionin tjetër do bëjmë edhe më mirë

Opoja.net

Mbappe ia hap derën Realit: E ardhmja ime mund të jetë diku tjetër

Opoja.net

Mustafi afër kalimit te Milani

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net