Opoja.net

Pas gati një viti kapet hajni i arit në Zaplluxhe

Policia e Kosovës pas gati një viti ka arritur ta kap hajnin që plaçkiti stoli ari në një shtëpi në Zapluxhe.

PK-ja njofton se i dyshuari më 28 janar kishte hyrë me forcë në një shtëpi dhe kishte vjedhur një orë dhe sasi ari në vlerë 7 mijë euro.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Mos i humb

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Janë mbajtur ligjërata nga të rinjet e kuvendit të Dragashit për nder të Javës Ekologjike

Opoja.net

Lëvizja VV në Sharr me aksion simbolik për Ditën Ndërkombëtare të Tokës

Opoja.net

Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Opoja.net

Fshati Zaplluxhe vendbanimi më i skajshëm i Opojës

Opoja.net

Manifestohet dita e shkollës “Ruzhdi Berisha” njëherit përvjetori i 50-të i kësaj shkolle (Foto)

Opoja.net

Myftiu i BIRK-së Mr. Naim Tërnava mbajti takim me imamët e KBI-së të Dragashit

Opoja.net

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Mevludin Krasniqi uron 50 vjetorin e Gjimnazit ” Ruzhdi Berisha ” Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net