Opoja.net
Meka Mish

Përgaditën atletët e Kosovës për garën e më të mirëve që do të mbahen në Ulqin

Federata Atletike e Kosovës edhe këtë vit sikurse vitet e kaluara, ka organizur përgatitjet e atletëve më të mirë të Kosovës në Ulqin, nga data 02.01. – 12.02.2019.

Klubin e Atletikës “Prizreni” në këto përgatitje e përfaqësojnë 6 atlet dhe trajneri Bajram Duja. Stërvitjet po vazhdojnë edhe pse temperaturat e ulëta dhe nën presionin e erës së fuqishme!

Besojmë se në sezonën e garave në vitin 2019, sukseset e klubit nuk do të mungojnë, si traditë e viteve të mëparshme.

Mos i humb

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se Liga e Kampionëve nis në Kosovë

Opoja.net

Portieri largon topin me dorë, Suarez kërkon penallti

Opoja.net

Nga Shaqiri deri te Sanchez: Tetë lojtarët që tregojnë gjithmonë formë të lartë me kombëtaret

Opoja.net

Muriqi udhëton drejt Stambollit, arrin marrëveshje me Galatasarayn

Opoja.net

Majlinda Kelmendi stoliset me medaljen e parë të artë në Lojërat Evropiane pas triumfit ndaj ruses në Minsk 2019

Opoja.net

Porto në bisedime të avancuara me Buffonin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net