Opoja.net

Pritja e Iftarit ne Restaurant ‘DILLI’ e Organizuar nga Vllezrit tan!

Islame Opoja

Disa foto te Organizimit te Iftarit ne Restaurant DILLI !

Loading...

Mos i humb

Të gjithë besimtarëve muslimanë urime Fitër Bajrami nga Portali Opoja.net

Opoja.net

Kryetarit i komunës së Dragashit Shaban Shabani me një mesazh urimi, me rastin e përfundimit të Ramazanit dhe kremtimit të festës së Fitër Bajramit

Opoja.net

Tre mësime nga xhuzi i 30

Kushtrim Guraj

Bëhu i kënaqur me atë që të ka dhënë Allahu, do të jesh njeriu më i pasur!

Kushtrim Guraj

Tre mësime nga xhuzi 29

Kushtrim Guraj

Mirënjohja për mirësitë e shumta

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net