Opoja.net
Meka Mish

Prizren: 16-vjeçarja pritet të bëhet nënë

Në spitalin e Prizrenit, në repartin e Gjinekologjisë, dje rreth orës 08:30, është pranuar një e mitur e komunitetit Ashkali, e cila kishte shkuar për të lindur.

16-vjeçarja ka bashkëjetuar me të dyshuarin për një viti
Sipas deklaratës së 16-vjeçares, ajo ka bashkëjetuar me të dyshuarin e komunitetit Ashkali për rreth një vit.

Sipas saj qëllimi i tyre ishte të krijojnë familje, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Lidhur me rastin është intervistuar i dyshuari dhe disa dëshmitarë. Pas njoftimit të prokurorit, me urdhërin e tij rasti do të hetohet dhe do të procedohet në procedurë të rregullt./rtv21Media

Gjiganti

Mos i humb

Kërkohet vendkalim i ri kufitar mes Malit të Zi dhe Kosovës

Opoja.net

Thaçi: Të bashkohemi për dënimin e gjenocidit të Serbisë

Opoja.net

Gashi në Berlin: Kosova e përkushtuar në bashkëpunim rajonal në fushën e rinisë

Opoja.net

Kosovari i verbër, lexues entuziast i Kur’anit

Opoja.net

Përfaqësuesit e Preshevës: Bashkimi me Kosovën, e vetmja zgjidhje

Opoja.net

Kontingjenti i Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtrimin e NATO-s “Immediate Response-19”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net