Opoja.net

PSG është gati të provojë përsëri për Willianin

Paris Saint-Germian është gati të provojë përsëri për mesfushorin-sulmues të Chelseat, Willian.

Burime të mediave franceze raportojnë se presidenti i PSG-së, Nasser Al-Kheliafi po planifikon një lëvizje verore për reprezentuesin e Brazilit.

Megjithatë, PSG do të përballet me konkurrencë të fortë nga Kina, me Willianin, të cilit marrëveshja e aktuale shkon deri në vitin 2020.

“Kam një vit të mbetur, por sigurisht që dua të luaj për këtë klub”.

Willian (Getty Images/Guliver)

“Nuk e di nëse ata më duan mua, por sigurisht unë dua të vazhdoj këtu”, ka thënë Willian para disa ditësh.

Për lojtarin interesim ka shprehur disa herë edhe Barcelona, por ofertat e tyre janë refuzuar nga Blutë. /Telegrafi/

Mos i humb

Barcelona fiton ndaj Alavesit, një hap larg titullit

Opoja.net

Zidane e zgjedh portierin e parë të Real Madridit – Navas qëndron, Courtois largohet

Opoja.net

Nis shitja e biletave për ndeshjen Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

Opoja.net

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Opoja.net

Klubet italiane dhe gjermane kanë shprehur interesim për Vedat Muriqin

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Barcelona, gjashtë ndeshje për ta siguruar tripletën

Opoja.net

Vedat Muriqi nuk ka të ndalur, shënon gol në udhëtim te lideri Basaksehir

Opoja.net

Reali interesohet për një katalunas, Grimaldo objektiv i Los Blancos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net