Opoja.net

Rashica nuk ndalet, shënon gol maestral në minutën e pestë

Milot Rashica ka shënuar sërish për Werderin.

Futbollisti kosovar realizoi në minutën e pestë.

Ylli verdhë e kaltër shfrytëzoi mirë një asistim të Klasseen për të kaluar bukur një futbollist mbrojtës dhe me një goditje të mençur nuk i dha shans portierit mysafir. Minuta e tetë, Werder-Augsburg, 1-0.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim të kësaj sfide, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë edhe goli i ish futbollistit të Vushtrrisë.

VIDEO

Mos i humb

Nis shitja e biletave për ndeshjen Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

Opoja.net

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Opoja.net

Klubet italiane dhe gjermane kanë shprehur interesim për Vedat Muriqin

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Barcelona, gjashtë ndeshje për ta siguruar tripletën

Opoja.net

Vedat Muriqi nuk ka të ndalur, shënon gol në udhëtim te lideri Basaksehir

Opoja.net

Reali interesohet për një katalunas, Grimaldo objektiv i Los Blancos

Opoja.net

Messi: Skuadrat gjysmëfinaliste e merituan të gjitha kualifikimin

Opoja.net

Presidenti i Juves, Agnelli: Ajaxi e meritoi kualifikimin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net