Opoja.net

Reagimi qesharak i vogëlushit kur sheh mustaqet e vizatuara në fytyrë (Video)

Kuriozitete

Ozzie Badlock nga Bristoli i Anglisë, është zemëruar shumë, kur ka parë mustaqet e vizatuara në fytyrë.

Madje, atij i kanë thënë se ato ia vizatoi lodra që cilësohet si ndihmësi i Babagjyshit të Vitit të Ri, duke bërë që ai ta hedhë për toke, transmeton Telegrafi.

Pamjet e reagimit qesharak të vogëlushit, janë shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale, pasi janë edhe festat e fundvitit.

Kjo lodër fshihet prej prindërve, prej 1 dhjetorit deri në përfundimin e festave, që të ‘vëzhgojnë veprimet e të vegjëlve dhe të raportojnë në Polin e Veriut’.

Varësisht prej sjelljeve që kanë, vendoset edhe për dhuratat që do t’ju a sjellin. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Rrethi i Janjevës u nis për 45 ditë, nuk u përfundua as për tre vjet (VIDEO)

Opoja.net

Rreth i Janjevës u nis për 45 ditë, nuk u përfundua as për tre vjet (VIDEO)

Opoja.net

Dogana: Kosovarët shpenzojnë 300 milionë euro në duhan brenda vitit

Opoja.net

Ndërpritet restaurimi i mullirit (VIDEO)

Opoja.net

Burgu i torturave bëhet muze unik në kryeqytet (VIDEO)

Opoja.net

Të mbjellësh perime në katin e 6-të sikur Alush Seferi (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net