Opoja.net

Rikthehet i ftohti, priten reshje shiu e bore

Një front i ftohtë do të kalojë mbi vendin tonë që nga dita e sotme, duke sjellë masa të ftohta ajrore nga veriu i kontinentit, që do të rezultojnë me mot më të ftohtë edhe gjatë ditëve tjera të javës.

Sot priten mundësi për reshje të dobëta shiu e në vise malore edhe borë. Do të mbajë mot i ftohtë dhe me erë, kryesisht vranët ndërkaq pasdite dhe më mbrëmje do të ketë reshje të dobëta shiu.

Temperatura maksimale gjatë ditës së sotme do të arrijnë deri në 10 gradë celsius, ndërkaq minimalja e ditës do të jetë -2. /Telegrafi/

Mos i humb

UP me program për orientim të maturantëve për studime

Opoja.net

Rruga e gjatë e Kosovës drejt NATO-s

Opoja.net

Kredi deri në fyt, kosovarët me rreth 3 miliardë euro borxh në banka

Opoja.net

Kosova dhe Turqia shumë shpejt me marrëveshjen për tregti të lirë

Opoja.net

Haradinaj priti në takim përfaqësuesit e shoqatës “Familja dhe Shpresa”

Opoja.net

Kosovarët në vendet e BE-së në hall, nuk iu njihen patentë-shoferët

Opoja.net

Mbillen fidanë me emrat e dëshmorëve, martirëve dhe të pagjeturve

Opoja.net

Heqja e vizave, kërkesa e vetme unike e Kosovës në Berlin

Opoja.net

Drejtori i Klinikës së Kirurgjisë së Fëmijëve: Kemi nevojë për kirurgë të profilizuar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net