Opoja.net
Meka Mish

Roma-Real Madrid: Formacionet e mundshme, Isco nga fillimi

Një ndeshje e veçantë, një sfidë vendimtare, një përballje që e ofron vetëm Liga e Kampionëve.

Po flasim për ndeshjen Roma-Real Madrid në Olimpico e vlefshme për pozitën e parë në Grupin G.

Të dy skuadrat po kalojnë në një periudhë jo të mirë në kampionatet e tyre, por gjërat ndryshojnë në LK, aty sikur kanë një identitet të ri.

Të dy skuadrat do të luajnë me disa mungesa, posaçërisht në mesfushë, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme:

Roma (4-2-3-1): Olsen; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Nzonzi, Cristante; Under, Zaniolo, El Shaarawy; Dzeko.

Real Madrid (4-2-3-1): Courtois; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Modric; Bale, Isco, Asensio; Benzema.

Roma dhe Reali kanë nga nëntë pikë, CSKA katër pikë, ndërsa Plzen vetëm një pikë. /Telegrafi/

Gjiganti

Mos i humb

Fansat nisin një fushatë për Vedat Muriqin: Eja në Fanerbahçe

Opoja.net

Chelsea do ta shkarkojë Maurizio Sarrin, legjenda Frank Lampard trajner i ri?

Opoja.net

Rashica flet për sezonin e jashtëzakonshëm që kaloi te Werderi: Vit pozitiv, edicionin tjetër do bëjmë edhe më mirë

Opoja.net

Mbappe ia hap derën Realit: E ardhmja ime mund të jetë diku tjetër

Opoja.net

Mustafi afër kalimit te Milani

Opoja.net

Stadiumi i Real Madridit më i vizituari në botë, i Barcelonës në vendin e gjashtë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net