Opoja.net
Meka Mish

Ronaldo dhe Griezmann nuk marrin pjesë në ceremoninë e Topit të Artë?

Cristiano Ronaldo dhe Antoine Griezmann besohet se nuk do të marrin pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimit të Topit të Artë.

Sipas Sky Sport Italias, edhe ylli i Juventusit edhe sulmuesi i Atleticos nuk do të shkojnë në ceremoninë e France Fooball.

Ka shumë raportime se Modric do të bëhet kroati i parë që fiton çmimin e Topit të Artë, pak kohë pasi u shpall lojtari i fitit pasi fitoi Ligën e Kampionëve dhe u shpall nënkampion me Kroacinë.

Nuk është e qartë kush do të jetë në vendin e dytë, por pritet që ose Kylian Mbappe ose Raphael Varane të jenë ndjekësit e parë.

Ronaldo tashmë ka vendsour që të mos marrë pjesë me të mësuar se Modric do të jetë triumfues.

Edhe Griezmann nuk e ka fshehur asnjëherë frustrimin e tij kur raportimet dolën se ai nuk është as në podium të Topit të Artë.

Griezmann shumë herë ka thënë se ai meriton të shpallet më i miri./Telegrafi/

Gjiganti

Mos i humb

Fansat nisin një fushatë për Vedat Muriqin: Eja në Fanerbahçe

Opoja.net

Chelsea do ta shkarkojë Maurizio Sarrin, legjenda Frank Lampard trajner i ri?

Opoja.net

Rashica flet për sezonin e jashtëzakonshëm që kaloi te Werderi: Vit pozitiv, edicionin tjetër do bëjmë edhe më mirë

Opoja.net

Mbappe ia hap derën Realit: E ardhmja ime mund të jetë diku tjetër

Opoja.net

Mustafi afër kalimit te Milani

Opoja.net

Stadiumi i Real Madridit më i vizituari në botë, i Barcelonës në vendin e gjashtë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net