Opoja.net
Meka Mish

Rrahje në Brezne të Dragashit, një i lënduar për spital

Rrahje në Brezne të Dragashit, një i lënduar për spital

Në fshatin Brezne të Dragashit ka ndodhur një lëndim i rëndë trupor, ndërsa i dyshuari i këtij rasti është larguar pas incidentit, shkruan “GazetaePrizrenit.net”.

Në raportin e Policisë, thuhet se rasti ka ndodhur mbrëmë, rreth orës 21:30 pas një mosmarrëveshjeje, me ç’rast viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar.

Policia nuk ka dhënë hollësi të tjera rreth identitetit të dyshuarve dhe shkakut të konfliktit.

Mos i humb

Dragash: Kërc ënon bashkëshorten nëpërmjet mesazheve telefonik

Opoja.net

Aks ident trafiku në Dragash, një grua bëhet për spital

Opoja.net

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Ndodhi ajo që pritej – Aksident tek Laku i Rapçës!

Opoja.net

Qenët e bariut mb*ysin ujkun në Dragash

Opoja.net

Vajza nga Prizreni doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, policia jep detaje

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net