Opoja.net
Meka Mish

Rrëshqet dhe rrotullohet një automjet

Rrëshqet dhe rrotullohet një automjet

Si pasojë e reshjeve të pandërprera të borës, ngasësit në gjithë vendin po hasin në vështirësi për të qarkulluar me veturat e tyre.

Një aksident si shkak i kësaj gjendjeje ka ndodhur rrugës për në hyrje të Istogut, ku një veturë shihet se si ka dalë jashtë rruge.

Nuk bëhet e ditur për ndonjë të lënduar, ndërsa vlen të theksohet se rrugët në këtë komunë nuk janë mirë të pastruara.

Mos i humb

Dragash: Kërc ënon bashkëshorten nëpërmjet mesazheve telefonik

Opoja.net

Aks ident trafiku në Dragash, një grua bëhet për spital

Opoja.net

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Ndodhi ajo që pritej – Aksident tek Laku i Rapçës!

Opoja.net

Qenët e bariut mb*ysin ujkun në Dragash

Opoja.net

Vajza nga Prizreni doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, policia jep detaje

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net