Opoja.net

Salah: Gjithmonë mendoj si të shënoj

Mohamed Salah ka pranuar se shënimi i golave është vazhdimisht në mendjen e tij pasi në formë spetakolare i dha fund ecurisë negative të tij prej tetë ndeshjeve p shënuar.

Egjiptiani në formë fantastike në një kundërsulm drithërues arriti që të shënojë në minutën e 80-të një gol që i siguroi fitoren Liverpoolit në udhëtimin e vështirë te Southampton.

“Mendoj se si sulmues duhet që të shënoj. Gjthmonë, unë mendoj se si të shënoj”.

Embedded video

Liverpool FC

@LFC

“YESSSSSSSSSSS, MO SALAH!!”

🔊 A sensational Match in a Minute after a breathtaking . 😍

974 people are talking about this

“Jam shumë i lumtur që shënova gol dhe i ndihmova ekipit. Kjo është gjëja më me rëndësi për ne”, deklaroi Salah.

Liverpooli tash ka dy pikë më shumë se Manchester City, duke pasur edhe një ndeshje më shumë.

Pos Salah, në këtë takim shënuan edhe Jordan Henderson dhe Naby Keita. /Telegrafi/

Mos i humb

Barcelona fiton ndaj Alavesit, një hap larg titullit

Opoja.net

Zidane e zgjedh portierin e parë të Real Madridit – Navas qëndron, Courtois largohet

Opoja.net

Nis shitja e biletave për ndeshjen Bullgari – Kosovë, këto janë çmimet

Opoja.net

Ekipi i xhudos me në krye Majlinda Kelmendin përfaqësojnë Kosovën në Minsk 2019

Opoja.net

Klubet italiane dhe gjermane kanë shprehur interesim për Vedat Muriqin

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Barcelona, gjashtë ndeshje për ta siguruar tripletën

Opoja.net

Vedat Muriqi nuk ka të ndalur, shënon gol në udhëtim te lideri Basaksehir

Opoja.net

Reali interesohet për një katalunas, Grimaldo objektiv i Los Blancos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net