Opoja.net

Scholes i drejtohet Mourinhos: Duhet të fitosh me pak klasë

Sport

Legjenda e Manchester United, Paul Scholes, nuk është i impresionuar aspak nga Jose Mourinhos dhe reagimi i tij ndaj tifozëve të Juventusit.

Ish-trajneri i Interit i kishte provokuar tifozët e Juvenusit, në fund të ndeshje së Ligës së Kampionëve.

Ai vuri dorën në vesh pasi ndeshja u mbyll në të mirë të Manchester United.

“Ju duhet të fitoni me pak klasë”.

“Mendoj që nuk kishte nevojë ta bënte atë. Duhet t’i përshëndetësh tifozët që erdhën nga larg dhe ta shtrëngosh dorën e menaxherit”.

“Kjo është e nevojshme, por ai është siç është”, ka deklaruar Scholes.

Jose Mourinho, (Photo by Shaun Botterill/Getty Images)

Mos i humb

Xhaka i rikthehet stërvitjeve para sfidës me Liverpoolin: Po ndjehem mirë

Opoja.net

Ronaldo paralajmëron pensionimin: Mund ta lë futbollin vitin e ardhshëm

Opoja.net

Kosova probleme me lëndimet, Challandes vështirë t’i zëvendësojë

Opoja.net

Pesë trajnerët që kanë shpenzuar më së shumti në histori të futbollit – Mourinho lider

Opoja.net

E jashtëzakonshme: 1 milion e 871 mijë kërkesa për biletat e ndeshjes Kosovë – Çeki

Opoja.net

Shiten të gjitha biletat për ndeshjen Kosovë – Çeki në kohë rekord

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net