Opoja.net
Meka Mish

Selim Kryeziu dhe dega e LDK-së, shpreh ngushllime për familjën Mustafa

Gjatë ditës së sotme aksidentalisht ka humbur jetën një i ri 24-vjeçar deri sa ka qenë duke u trajnuar me një kalë nga plagët e renda ka ndërruar jetë në fshatin Buzez.

Selim Kryeziu dhe dega e LDK-së, shpreh ngushllime për familjën Mustafa:

E nderuar familja Mustafa!  Na lejoni të ndajmë dhembjen bashkë me Ju, me rastin e humbjes së djalit Tuaj!  Shpreh ngushllime në emër të Degës së LDK-së në Dragash, por edhe në emrin tim, për djalin Tuaj dhe për ish nxënësin tim! Qoftë i përjetëshem kujtimi për Muhamerin!

KG 3

Mos i humb

Vidhen para në një shtëpi Dragash

Opoja.net

Dragashi argëton diasporën me Festival folkloriko – burimor

Opoja.net

Është nënshkruar kontrata për zgjerimin e rrugës Zhur-Dragash-Zaplluxhe-Brod

Opoja.net

Theren me thikë dy pylltar në Dragash

Opoja.net

Të mërkuren sërish është aksidentuar një kamion në dalje të fshatit Plavë të Dragashit, fatmirësisht pa të lënduar

Opoja.net

Dhjetë të akuzuarit mohojnë se kishin lejuar bagëtitë të kullosnin në pronën e të dëmtuarit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net