Opoja.net

Shaban Shabani dhe Komuna e Dragashit, shpreh ngushllime për familjën Mustafa

Gjatë ditës së sotme aksidentalisht ka humbur jetën një i ri 24-vjeçar deri sa ka qenë duke u trajnuar me një kalë nga plagët e renda ka ndërruar jetë në fshatin Buzez.

Opoja.net mëson se personi që humbi jetën sot është Muhamer Mustafa nga fshati Bresanë.

Postimi i plotë:

E nderuara familja Mustafa, më lejoni që në emrin tim dhe Komunës së Dragashit të shpreh ngushëllimet më të thella për ndarjen nga jeta të bashkëvendasit tonë në mënyrë tragjike.
Lajmin për ndarjen nga jeta të birit tuaj e përjetuam rëndë, edhe në këto momente të rënda për ju dhe për të gjithë ne, jemi bashkë për të ndarë dhimbjen e thellë dhe pikëllimin.
I përjetshëm qoftë kujtimi për emrin dhe veprën e tij! Sinqerisht, Shaban Shabani, Kryetari Komunës së Dragashit.

Mos i humb

Sot po bëhet vlerësimi ndërkombëtar TIMSS, me nxënësit e komunës së Dragashit

Opoja.net

Udhëheqësi i sektorit të bujqësisë së Dragashit po qëndron për vizitë studimore në Lubjanë të Sllovenisë

Opoja.net

Me rastin e Ditës së Librit, Qendra e VV në Sharr dhurojnë libra në Biblotekën e Qytetit

Opoja.net

Nxënësit e shkollës “28 Nëntori” në Bresanë mbollën lule për nder te ditës së Tokës

Opoja.net

Ciceronët e ardhshëm të gjuhës angleze prezantuan vendet turistike të Prizrenit

Opoja.net

Fitim Tefiku nga Opoja pjesë e sportit më të ri të Kosovës ” Badminton “

Opoja.net

Janë mbajtur ligjërata nga të rinjet e kuvendit të Dragashit për nder të Javës Ekologjike

Opoja.net

Lëvizja VV në Sharr me aksion simbolik për Ditën Ndërkombëtare të Tokës

Opoja.net

Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net