Opoja.net
Meka Mish

Sukseset e alteteve opojane nuk ka të ndalur: Albina dhe Merisa më të mirat e vitit 2018

Klubi i Atletikës “Prizreni”, në Gala Mbrëmjen e organizuar nga Federata Atletike E Kosovës. Në këtë manifestim u shpërblyen tri atlete të klubit tonë.
Albina Bojaxhiu – më e mira e vitit 2018 për U – 18,
Sara Susuri – më e mira e vitit 2018 pë U – 16 dhe
Merisa Bojaxhiu – e dyta për vitin 2018 për U – 20.
Në emër të kryesisë dhe trajnerit Bajram Duja, urime dhe suksese në vitin 2019.

Albina Bojaxhiu, pjesenartese ne Kampionatin Ballkani 2018 per U – 18 ne Stamboll. Albina dhe Merisa jane pjesemarrese ne stafeteyen 4×100 m., ku eshte thyer rekordi i Kosoves per senioret.

Edhe trajneri Bajram Duja është nga Pllava e Opojës. /Opoja.net/

Mos i humb

Feronikeli eliminohet nga Liga e Kampionëve

Opoja.net

Shkëndija humb në minutën e fundit dhe eliminohet nga Liga e Kampionëve

Opoja.net

Arsenali ka arritur marrëveshje për brazilianin Everton

Opoja.net

Edhe pse spekulohet për largimin e tij, Mustafi ishte kapiten i Arsenalit në fitoren ndaj Colorado Rapids

Opoja.net

Dhjetë të akuzuarit mohojnë se kishin lejuar bagëtitë të kullosnin në pronën e të dëmtuarit

Opoja.net

Ankohen për punimet – Komuna thotë se janë ngatërruar (Video)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net