Opoja.net

Sulm në Prizren, arrestohet një person

Një person është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 13:30 në fshatin Nashec, Prizren.

Siç thuhet në raport, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

Mos i humb

Aksident trafiku pa lëndime në aksin rrugor Prizren – Opojë

Kushtrim Guraj

Ndodhi ajo që pritej – Aksident tek Laku i Rapçës!

Opoja.net

Qenët e bariut mb*ysin ujkun në Dragash

Opoja.net

Vajza nga Prizreni doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më, policia jep detaje

Opoja.net

Dënohet me bur*gim me kusht dhe me gjobë i aku*zuari që pranoi se vodhi naftë nga ekskavatori i KFOR-it

Opoja.net

Dragash: Punëtori lëndohet në punishte – dërgohet në QKUK

Opoja.net

Ky është i riu nga Bresana që humbi jetën sot, pasi u rrëzua nga kali !

Opoja.net

Burri rr-ah gruan e tij për 8 mars në Dragash

Opoja.net

27 aksidente gjatë ditës së djeshme, një me fatalitet

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net