Opoja.net
Meka Mish

Telefoni i pazakontë shitet 100,000 njësi për 57 sekonda

Lajmin e dha kompania përmes një postimi në rrjetin social Weibo. Raundi i dytë i shitjeve do të fillojë më 11 Nëntor.

Një mënyrë sesi të eliminohet nevoja për një “notch” për kamerën frontale të telefonëve, është implementimi i një ekrani të dytë siç edhe ZTE e demonstroi javën e kaluar me modelin Nubia X.

Telefoni tashmë ka dalë në shitje me tre ngjyra dhe tre konfigurime memorie.

E pabesueshmja ndodhi ku u deshën vetëm 57 sekonda për tu shitur 100,000 njësi.

Lajmin e dha kompania përmes një postimi në rrjetin social Weibo. Raundi i dytë i shitjeve do të fillojë më 11 Nëntor.
Çmimet e telefonit fillojnë nga 473 dollarë për modelin me 6GB RAM/64GB memorie në 530 dollarë për modelin 8GB RAM/128GB memorie dhe 602 dollarë për modelin 8GB RAM/256GB memorie. /PCWorld Albanian

Gjiganti

Mos i humb

Filtri i ndërrimit të gjinisë, rrit për shtatë milionë numrin e përdoruesve në Snapchat

Opoja.net

BE-ja me ligje të reja për ndëshkimin e sulmeve kibernetike

Opoja.net

Instagram shton ‘Stories’ në sektorin Explore

Opoja.net

Facebook konfirmon ndryshimet në platformë, do të shfaq postime më të rëndësishme për ju

Opoja.net

WhatsApp: Hakerët kanë sulmuar përdoruesit në iPhone dhe Android, përmes kodit

Opoja.net

Si është të punosh në ambientet e zyrave të Facebook – rrëfimi i Florentina Feratit, shqiptares që punon për kompaninë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net