Opoja.net
Meka Mish

Urime muaji i Ramazanit nga Portali OPOJAnet

Agjencia e lajmeve “OPOJAnet” shpreh rastin që të gjithë besimtarëve muslimanë t’ju uroj muajin e shenjtë të Ramazanit duke e lutur All-llahun xh.sh. që të na lehtsoj agjërimin dhe të na i pranojë lutjet dhe ibadetet tona që do të bëjmë gjatë këtij muaji.

Portali “OPOJAnet” njëkohësisht ju informon se për muajin e Ramazanit ka përgaditur një rubrikë e cila do ti kushtohet vetëm Muajit të Ramazanit, duke ju informuar edhe për kohën e iftarit dhe syfyrit.

Rubrika mund ta gjeni duke KLIKUAR KËTU.

Gjiganti

Mos i humb

Gjysmë shekull ekzistencë: Gjimnazi ‘Ruzhdi Berisha’ përcjell edhe një gjeneratë të maturantëve

Fari Kolloni

Hajriz Meleqi për Garën e Diturisë: ”T’rrova, m’rrove, brisku i berberit”

Fari Kolloni

Aks ident trafiku në Dragash, një grua bëhet për spital

Opoja.net

Ambasada Amerikane e interesuar për investime në shkollën e Restelicës

Opoja.net

Selmanaj: Në Gorë të Dragashit vepron Serbia! (Video)

Opoja.net

Vende të lira pune në Dragash: ”Ruzhdi Berishës” i duhet një profesor i kimisë

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net