Opoja.net
Meka Mish

Valon Berisha viziton klubin e Llapit, takohet me kryesinë, trajnerët dhe lojtarët

Valon Berisha viziton klubin e Llapit, takohet me kryesinë, trajnerët dhe lojtarët

Futbollisti i Lazios dhe Përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha, po qëndron në vendlindje gjatë pushimit të tij.

Ai gjatë qëndrimit të tij në vendlindje ka gjetur kohë dhe ka vizituar klubin e Llapit.

“Valoni me vizitën e tij në darkën e përbashkët para fillimit të përgatitjeve për edicionin pranveror ishte motivuesi kryesor që Llapi të jetë kandidat potencial për titullin e kampion, e ku Valoni tha se në rast shpalljeje të Llapit kampion do i gëzohej dhe do ishte një arritje e madhe për gjithë qytetin llapjan”.

“Ai u prit ngrohtësisht nga anëtarët e kryesisë dhe nga futbollistët e skuadrës, teksa për kontributin e tij për futbollin kosovar, Drejtori ekzekutiv, Tahir Batatina e nderoi me mirënjohje”, thuhet në njoftimin e klubit.

Llapi është eliminuar nga Kupa e Kosovës, ndërsa ka mbetur në garë vetëm në kampionat.

Aktualisht Llapi mban pozitën e tretë me 35 pikë, pesë më pak se lideri Prishtina. /Telegrafi/

KG 3

Mos i humb

Hazard debuton te Real Madridi me fanellën me numër 50, arsyeja është unike

Opoja.net

I jashtëzakonshmi Celina, shënon gol spektakolar nga gjuajtja e lirë

Opoja.net

Unitedi mposht Interin në International Champions Cup

Opoja.net

Xherdan Shaqiri promovon fanellat e treta të Liverpoolit

Opoja.net

Lajm i madh nga Arbër Zenelin

Opoja.net

Maldini: Modric është perfekt për Milanin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net