Opoja.net
Meka Mish

Vazhdon ndikimi i jashtëzakonshëm i Ronaldos në Serie A

Vazhdon ndikimi i jashtëzakonshëm i Ronaldos në Serie A

Juventusi i kishte shpenzuar plot 112 milionë euro për transferimin e sulmuesit 33-vjeçar, Cristiano Ronaldos. Megjithatë, ata janë duke i shijuar menjëherë përfitimet financiare dhe komerciale nga ky transferim, për shkak të shitjes së fanellave dhe rritjes së brendit në rrjete sociale.

Rezultatet e këtij transferimi vërehen edhe në llogarinë e Juventusit në Youtube. Para se të transferohej Ronaldo, Juventusi i kishte 675 mijë ndjekës dhe 192.6 milionë shikime, ndërsa tani klubi italian ka 1.94 milionë ndjekës dhe rreth 500 milionë shikime.

Mos i humb

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se Liga e Kampionëve nis në Kosovë

Opoja.net

Portieri largon topin me dorë, Suarez kërkon penallti

Opoja.net

Nga Shaqiri deri te Sanchez: Tetë lojtarët që tregojnë gjithmonë formë të lartë me kombëtaret

Opoja.net

Muriqi udhëton drejt Stambollit, arrin marrëveshje me Galatasarayn

Opoja.net

Majlinda Kelmendi stoliset me medaljen e parë të artë në Lojërat Evropiane pas triumfit ndaj ruses në Minsk 2019

Opoja.net

Porto në bisedime të avancuara me Buffonin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net