Opoja.net

Vëllezerit Lecaj me video klip të ri kushtuar vellahut në gurbet (Video)

Gjatë këtyre ditëve të verës kemi promovime të ndryshme nga estrada jonë shqiptare, një video klip i ri vjen edhe nga vëllezërit Lecaj, i cili i kushtohet vëllahut në gurbet.

VEllezerit Lecaj-Vellaut ne gurbet Texti-Izet Rraci Muzika dhe aranzhimi-Naim Çukiçi-prostudio

Mos i humb

Meda provon për pak minuta pilotimin e aeroplanin

Opoja.net

Vjehrra e Gresës emocionohet kur e sheh nusen dhe djalin duke vallëzuar, këto janë pamjet

Opoja.net

Djali dhe reja e Remzies bëjnë foto para dasmës, Gëzimja vishet në vello

Opoja.net

42 vite punë, pensionohet mësuesi Muhamed Kryeziu

Opoja.net

40 studentë nga Kosova fillojnë studimet Master në universitetet e BE-së

Opoja.net

Universiteti “Ukshin Hoti” arrin marrëveshje me koordinatorin nacional për Kulturë, Rini e Sport në Qeverinë e Kosovës

Opoja.net

Përvjetori i botimit të “Alfabetares së gjuhës shqipe”

Opoja.net

Nxënësit nga Dragashi në garë për Olimpiadën Ndërkombëtare të Matematikës

Opoja.net

Dragash: Filloi kursi i Gjuhës Angleze për Turizëm

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net