Opoja.net
Meka Mish

Vjen hiti më i ri “Hip hop” nga ANDI (Video)

Andi Spahija, reperi më i njohur në rajonin e Prizrenit sot ka sjellur një tjetër video klip i cili titullohet “Hip hop”. Ky video klip është publikuar sot në ora 18:00 në kanalin zyrtar të reperit në fjalë, shkruan Opoja.net.

Behët fjalë për një hit verorë që fansat e Andit e kanë pritur dhe sot kanë mundësi ta dëgjojnë jo vetën në youtube por edhe nëpër TV, radio dhe faqe të show bizzit shqiptarë.

Ky video klip është realizuar: Music: Feniko Lyrics: Andi Video: Genc Ahmeti ( BiggyImage ) Producer: Lyric Master Executive Producer: Andi Spahija.

Më poshtë keni mundësin për ta dëgjuar këtë hit verorë dhe ta shpërndani atë tek miqët tuaj:

Mos i humb

Monumentet kulturore në Kosovë pa mbrojtje nga zjarri

Opoja.net

Meda provon për pak minuta pilotimin e aeroplanin

Opoja.net

Vjehrra e Gresës emocionohet kur e sheh nusen dhe djalin duke vallëzuar, këto janë pamjet

Opoja.net

Djali dhe reja e Remzies bëjnë foto para dasmës, Gëzimja vishet në vello

Opoja.net

42 vite punë, pensionohet mësuesi Muhamed Kryeziu

Opoja.net

40 studentë nga Kosova fillojnë studimet Master në universitetet e BE-së

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net