Opoja.net
Meka Mish

Vr-itet derri i egër në Zhur pasi sulmon banorët

Rreth orës 10:30 një derr i egër ka hyrë sot në fshatin Zhur të Prizrenit, me ç’rast ka sulmuar disa fëmijë të këtij fshati.

Banorët e Zhurit kanë bërë të ditur për klankosova.tv se derri i egër nuk ka arritur ta lëndojë askë, pasiqë ata  e kanë vrarë.

Gjiganti

Mos i humb

Sot lansohet fushata “Të gjithë jemi këmbësorë”

Opoja.net

Takimi Merkel – Haradinaj, vendimtar për taksën dhe vizat

Opoja.net

Përmirësohet moti, sot temperatura më të larta

Opoja.net

Ish-luftëtari i UÇK-së detyrohet t’ua ndërpresë fëmijëve shkollimin (Video)

Opoja.net

MASHT-i: Testi i arritshmërisë për klasët e nënta do të mbahet më 31 maj

Opoja.net

Kërkohet vendkalim i ri kufitar mes Malit të Zi dhe Kosovës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net