Opoja.net

Zidane e zgjedh portierin e parë të Real Madridit – Navas qëndron, Courtois largohet

Sport
Zidane e zgjedh portierin e parë të Real Madridit – Navas qëndron, Courtois largohet

Zinedine Zidane mesa duket i ka idetë se çfarë do me Real Madridin për sezonin e ardhshëm dhe pritet të ketë edhe largime të dhimbshme.

Trajneri francez u rikthye te Los Blancos pas eliminimit të tyre nga liga e Kampionëve.

Ai e kishte fituar tri herë radhazi Championsin.

Kjo ka bërë që ai t’i besojë portierit që ia solli këta trofe,  Keylor Navas. Blerja e bujshme e verës së shkuar belgun Thibaut Courtois, prite të largohet.

Sipas mediave spanjolle Zidane tashmë e ka marr edhe mbështetjen e drejtuesve që edhe sezonin e ardhshëm portierit titullar të jetë Navas.

Courtois pritet që të vihet në shitje pas vetëm një sezoni.

Loading...

Mos i humb

Zyrtare: Serie A rikthehet më 20 qershor

Kushtrim Guraj

Van Gaal për United-in: 600 milionë funte dhe s’mund t’i blesh lojtarët që të duhen

Kushtrim Guraj

Napoli të bindur për transferimin e Azmoun

Kushtrim Guraj

Mbappe: Zidane dhe Ronaldo, idhujt e mi

Kushtrim Guraj

Werner-it nuk do t’i ulet çmimi, thotë shefi i Lepzig

Kushtrim Guraj

Presidenti i Lazios premton para për lojtarët, në rast se shpallen kampionë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net