Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

​Zhduket një e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj në Prizren dhe nuk është kthyer më.

Rastin në Polici e ka paraqitur babai i saj. Rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Paraburgim ndaj dy të dyshuarve që e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

Opoja.net

Vdes një grua shtatzënë në QKUK, ishte e infektuar me COVID-19

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net