Opoja.net

10 gola dhe 7 asistime, bilanci i kësaj jave (Video)

Sport
10 gola dhe 7 asistime, bilanci i kësaj jave (Video)

Java që e lamë pas ishte mjaft e suksesshme për futbollistët shqiptarë.

Dhjetë gola u shënuan nga lojtarët shqiptarë derisa u regjistruan edhe shtatë asistime.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Xhaka e Hysaj e përmbyllën me asist edicionin e sivjetmë. Kapllani, Rama, Berisha, Sallahi e Nikqi shënuan gola në Bundesliga 2, Memushaj në Serie B kurse V. Basha në Segunda Division.

Ejupi realizoi edhe në takimin e fundit derisa Gashi, Paqarada e Hasani këtë xhiro kontribuuan me nga një asist secili.

Besnik Hasi dhe Anderlechti humbën betejën për titullin e kampionit në Belgjikë.

Këto dhe të tjera, në videon në vazhdim.

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net