20-vjetori i sulmit të dytë mbi familjen Jashari

Kosova
20-vjetori i sulmit të dytë mbi familjen Jashari

Komuna e Skenderajt shënon sot 20-vjetorin e sulmit të dytë mbi familjen Jashari.

Me këtë rast, kryetari Bekim Jashari me bashkëpunëtorë në ora 9:00 bashkë me shoqatat e dala nga lufta e UÇK-së, bëjnë homazhe pranë Varrezave të Dëshmorëve në Kompleksin Përkujtimor “Adem Jashari”, në Prekaz.

Vjosa flet për sulmet e fyerjet që i janë bërë: E di kush qëndron prapa tyre

Opoja.net

Ministri i Shëndetësisë thotë se maska duhet të bartet edhe në veturë nëse nuk jeni vetëm

Opoja.net

Ky është personi që u vra sonte nga policia në Prizren (Foto)

Opoja.net

Kurti i bindur se partia e tij dhe Vjosa Osmani do t’i marrin më shumë se 50 për qind të votave

Opoja.net

Policia e Kosovës në vetëmbrojte e vret një person në Prizren

Opoja.net

Vrasje në Tusuz të Prizrenit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net