Opoja.net

40 aksidente brenda 24 orëve, mbi 600 tiketa trafiku!

Kosova
40 aksidente brenda 24 orëve, mbi 600 tiketa trafiku!

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë shënuar 41 aksidente.

Nga këto 41 aksidente, dy kanë qenë me fatalitet. Kurse 19 aksidente të tjera kanë qenë me të lënduar, transmeton Indeksonline.

30 aksidente të tjera kanë qenë pa lëndime në njerëz por vetëm dëme materiale.

Vlen të theksohet se Policia e Kosovës gjatë 24 orëve ka shqiptuar 612 tiketa trafiku.

16 persona janë arrestuar në 24 orët e fundit, ku 12 janë dërguar në mbajtje dhe dy në vuajtje të dënimit./Indeksonline/

Loading...

Mos i humb

Edhe 3 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë

Opoja.net

183 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen 57 të tjerë

Opoja.net

Rritet çmimi i naftës

Opoja.net

42 anëtarë të Parlamentit Evropian letër Macronit, i kërkonë heqjen e vizave për Kosovën

Opoja.net

Masat anti Covid-19, Lutfi Haziri godet Hotin dhe Zemajn

Opoja.net

Rreth 40 për qind e mjeteve nga Pakoja Emergjente janë keqpërdorur

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net