Opoja.net

7 gola e 2 asistime në këtë xhiro nga futbollistët shqiptarë

Sport
7 gola e 2 asistime në këtë xhiro nga futbollistët shqiptarë

Albian Ajeti vazhdon të shkëlqejë në kampionatin zviceran derisa këtë xhiro dy gola i realizoi edhe Jahmir Hyka.

Në fundjavë gol kremtuan edhe Besart Berisha, Enis Bardhi e Valon Berisha teksa asiste dhuruan Shkodran Mustafi dhe Milot Rashica.

Këto dhe të tjera në përmbledhjen e futbollistëve shqiptarë në vazhdim.

Milani ka krijuar ekip fitues, s’di të ndalet edhe pa Ibrahimovicin

Kushtrim Guraj

Zyrtare: Stadiumi i Napolit merr emrin e legjendës Maradona!

Kushtrim Guraj

Nuk këndellet Arsenali, mundet edhe nga Wolves

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net