Opoja.net

8 ekipet që vijnë nga Liga e Kampionëve në Europa Ligë

Sport
8 ekipet që vijnë nga Liga e Kampionëve në Europa Ligë

Dje janë kuptuar edhe 8 ekipet që do të marrin pjesë në fazën elimintore të Europa Ligës, pasi që kanë përfunduar në vendet e treta të grupeve përkatëse në Ligë të Kampionëve.

Kështu, të kualifkuarve të sotëm në Europa Ligë do t’i shtohen në short edhe: Kobenhavn, Lyon, Tottenham, Besiktas, Rostov, Borussia M., Legia dhe Ludogorets.

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj

Dikur Maradona thoshte: Çfarë lojtari kemi humbur për shkak të kokainës!

Kushtrim Guraj

Ermal Bojaxhiu nga Plava, pjesë e Bundesligës gjermane

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net