Opoja.net

A e dini se çfarë veture është kjo?

Ju shikoni një foto, shihni një super veturë dhe pyesni veten se çfarë është?

Siç mund ta shihni kjo veturë e bukur vlen 18,000 dollarë dhe vetura në të cilën ai (burri) ka punuar për t’a modifikuar atë, është në të vërtetë një Chevrolet Corvette C6.

Besoni apo jo.

Valarra është modifikuar për 18 muaj dhe ajo u tregua së fundmi për publikun kur u mbajt një tubim i veturave në Teksas.

Në atë tubim ishte supervetura më e lirë që i lë të gjithë pa frymë.

/GazetaSinjali/

Kur është koha më e mirë për të postuar në Instagram

Merlinda Guraj

Si të organizoni siç duhet desktopin tuaj

Opoja.net

Shikoni këto koleksione të bukura të sfondit të Windows 11

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net