Opoja.net

Abrashi përcjell nga afër pastrimin e rrugëve dhe autostradave: Do t’i mirëmbajmë të gjitha rrugët e Kosovës

Kosova
Abrashi përcjell nga afër pastrimin e rrugëve dhe autostradave: Do t’i mirëmbajmë të gjitha rrugët e Kosovës

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka dalur në teren për t’i përcjellë nga afër ekipet e mirëmbajtjes që po i pastrojnë rrugët nacionale dhe autostradat.

Në një shkrim të tij në Facebook, ministri Abrashi, thotë se do të vazhdojnë me mirëmbajtjen e të gjitha rrugëve të Kosovës.

Shkrimi i plotë:

Ministria e Infrastrukturës. Sot i vizitova ekipet e mirëmbajtjes në terren që po i pastrojnë rrugët nacionale dhe autostradat.

Vazhdojmë me mirëmbajtje në të gjitha rrugët e Kosovës.

Loading...

Mos i humb

Mësohet se cilat janë dy laboratorët e licencuar në Prishtinë e Lipjan për testime të koronavirusit

Opoja.net

Pritet të krijohet fond i veçantë për sigurimin e kulturave bujqësore

Opoja.net

Ministria e Shëndetësisë me udhëzime të reja kundër koronavirusit

Opoja.net

Nuk i ndahen detit kosovarët, kolona të gjata në kufi me Shqipërinë

Opoja.net

Ministria e Financave vjen me një njoftim të rëndësishëm për pagesën e 170 eurove të Pakos Emergjente

Opoja.net

Institucionet bëjnë me dije se ka mungesë të rezervave të gjakut, bëhet apel për më shumë dhurues

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net