Opoja.net

Adidas publikon topin e finales së Ligës së Kampionëve (Foto)

Sport
Adidas publikon topin e finales së Ligës së Kampionëve (Foto)

Adidas ka zbuluar topin me të cilin do të luhet finalja e Champions League.

Kësaj radhe, kompania Adidas, ka vendosur të na befasojë, pasi që inspirim për topin e finales së Cardiffit, duket të jenë… dragonjtë!

Gara e Champions League rikthehet të martën, me sfidat: Benfica – Dortmund dhe PSG – Barcelona.

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj

Lëndohet edhe një mbrojtës i Juventusit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net