Opoja.net

Adnan Januzaj nuk ftohet nga Belgjika për Euro 2016

Sport
Adnan Januzaj nuk ftohet nga Belgjika për Euro 2016

Adnan Januzaj nuk është ftuar nga përfaqësuesja belge për Kampionatin Evropian që fillon në më pak se një muaj.

Januzaj nuk është ftuar as në listën e lojtarëve në pritje për ndonjë ftesë, në rast të lëndimit të ndonjë lojtari, njofton Goal.com

Listës së lojtarëve belg për Euro 2016 i prinë kapiteni Eden Hazard, kurse Kompany nuk është ftuar për shkak të lëndimit.

© Opoja.net

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj

Vendimet e fundit të Komisionit Disiplinor, e pësojnë Trepça ’89, Llapi dhe Feronikeli

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net