Agjenti konfirmon gjithçka, kjo do të jetë e ardhmja e Lautaros

Sport
Agjenti konfirmon gjithçka, kjo do të jetë e ardhmja e Lautaros

Tashmë është konfirmuar gjithҫka sa i përketë të ardhmes së Lauratos.

Lautaro Martinez nuk shkon te Barcelona.

Ky ka qënë konfirmimi i dhënë nga agjenti Carlos Yague, në një intervistë për mediet italiane.

Ai shprehet se Lautaro është i lumtur te Interi dhe do respektojë kontratën.

Kujtojmë që sulmuesi kërkohet me ngulm nga Barcelona, por si duket katalanasit do ngelin ”duarthatë”.

”Sot Lautaro ka një kontratë tre-vjeçare dhe është shumë mirë atje ku është. Ai ka pasur një sezon të shkëlqyeshëm. Largimi i Lautaro është më shumë një temë mediatike sesa reale.” – pohon Yague.

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni

Interi jep lajmin e shumëpritur, ylli i madh po rikthehet në skuadër

Fari Kolloni

Manchester United arrin marrëveshje personale me këtë lojtar

Fari Kolloni

Bayern Munich shënon fitore spektakolare kundër Schalkes

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net