Opoja.net

Albin Kurti rezulton pozitiv me covid-19

Kosova Lajme
Albin Kurti rezulton pozitiv me covid-19

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje!, Albin Kurti, ka njoftuar në profilin e tij në Facebook se ditën e djeshme është testuar për covid-19 dhe ka dalë pozitiv. Ai ishte testuar pasi kishte “kokëdhembje të lehtë, pak koll dhe dhembje e skuqje të syve”. Kurti ka shkruar se do të qëndrojë në vetizolim dy javët e ardhshme./Opoja.net

OKB-ja kërkon 35 miliardë dollarë për mbështetje financiare për vitin 2021

Kushtrim Guraj

Mblidhet Komisioni për Buxhet, tentimi i radhës për miratimin e Projektligjit për Rimëkëmbje

Opoja.net

Mbi 13 mijë raste aktive me koronavirus, paralajmërohen masa para festave të fundvitit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net