Albin Ramadani ndihmon klubin futbollistik ,,Opoja”

Opoja Sport

I riu Albin Ramadani nga Kuki I (Opojës) Dragashit dhuroi një donacion prej 10 topave të cilësisë së lartë për KF,,Opoja” .

Të theksojmë se Albini është një futbollist që premton shumë, i cili momentalisht në kategorit e reja U-17 është i ftuar për kombëtarën e Austrisë.

Albini premton se ky është vetëm fillimi i ndihmës për klubin tonë, trasmeton Opoja.net.

Në emër të klubit falenderojmë Albinin dhe familjën e tij, urojmë të ketë suksese dhe fatë në jetë,si dhe në karrierën e tij si futbollist.

Albin Ramadani  ndihmon klubin futbollistik  ,,Opoja”

Muric, debuton me skuadrën e re

Fari Kolloni

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net