Opoja.net

Alcantara do largimin, alarmohet Liverpool

Sport
Alcantara do largimin, alarmohet Liverpool

Thiago Alcantara dëshiron që të largohet nga Bayern Munchen pasi ka vendosur që të mos nënshkruajë kontratë të re me ta, sipas Spox.
29 vjeçi beson që kjo verë është rasti i tij i fundit që t’i bashkohet ndonjë top klubi tjetër, tash që Liverpool po e konsideron një ofertë për të.
Në anën tjetër, Bayern mund të jetë i gatshëm që të përfitojë nga shitja e tij para se ai të bëhet agjent i lirë më 2021.
Kampionët në fuqi të Gjermanisë pritet që t’i kërkojnë së paku 50 milionë euro në mënyrë që ta lënë ish-lojtarin e Barcelonës që të largohet.

Loading...

Mos i humb

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Fari Kolloni

Lajmet për shkarkimin e tij, flet trajneri i Barcelonës

Fari Kolloni

Chelsea me këtë formacion synon ta mposht Watfordin

Fari Kolloni

Milanit po ia vështirëson punën Arsenal dhe PSG për transferimin e yllit të madh

Fari Kolloni

Milani humb durimin ndaj Piolit, Rangnick brenda 9 ditësh mund të arrijë në San Siro

Fari Kolloni

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net