Opoja.net

Alioskit i vërsulet futbollisti Arsenalit në fund të ndeshjes, ndërhyn Xhaka

Sport
Alioskit i vërsulet futbollisti Arsenalit në fund të ndeshjes, ndërhyn Xhaka

Ezgjan Alioski ka pasur punë me disa futbolliste të Arsenalit në fund të takimit, në veçanti Kieran Tierney.

Futbollisti shqiptar u bë shkas i përjashtimit me të kuq të Nicolas Pepes, ky i fundit e goditi me kokë Alioskin në minutën e 52-të.

Natyrisht, disa futbollistë të Arsenalit nuk e pranuan këtë, në fund Kieran Tierney iu “vërsul” Alioskit për t’u fjalosur me të.

Por, bashkëlojtarët, si dhe Granit Xhaka ndërhynë për ta qetësuar situatën.

Leeds United dhe Arsenali në fund ndanë pikët, barazuan 0-0.

The post Alioskit i vërsulet futbollisti Arsenalit në fund të ndeshjes, ndërhyn Xhaka appeared first on FaktePlus.

Vdes legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

Kushtrim Guraj

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net