Opoja.net

Allegri në bisedime me skuadrën e madhe italiane

Sport
Allegri në bisedime me skuadrën e madhe italiane

Allegri në bisedime me Romën.

Raportet e shumta në Itali bëjnë të ditur se trajneri Massimiliano Allegri, është takuar me drejtuesit e Romës, dhe ai do të jetë favoritë për të marrë drejtimin e skuadrës nëse Paulo Fonsenca shkarkohet.

Thuhet se ish trajneri i Milanit dhe Juventusit ka pasur një takim me pronarët e ri të Romës këtë javë.

Ai më parë ka qenë i rezervuar në idenë e bashkimit me Romën, por duket se tani është i hapur për idenë.

Allegri ka fituar titullin e Serie A si me Milanin ashtu edhe me Juventusin, me këta të fundit e ka bërë pesë herë radhazi.

Italiani është përmendur edhe si kandidatë për t’u ulur në stolin e PSG-së.

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj

Lëndohet edhe një mbrojtës i Juventusit

Kushtrim Guraj

Kështu nuk e keni parë kurrë Leo Messin, po vuan në Barcelonë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net